SOSNOWIEC

Zadzwoń

733 044 500

CAŁODOBOWA, TANIA AUTO POMOC

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy. Dzięki naszemu doświadczeniu, wysokiej klasy sprzętowi oraz – przede wszystkim – profesjonalizmowi pracowników, jesteśmy w stanie wyjątkowo szybko dojechać na miejsce awarii czy wypadku i pomóc naszym klientom w potrzebie. Zapewniamy prędką i skuteczną pomoc w konkurencyjnej, przyjaznej cenie.
Nasza autolaweta ściągnie Państwa samochód z autostrady, wyciągnie z rowu, a nawet z głębokiego śniegu. Na miejscu możemy wykonać drobne naprawy, pomożemy odpalić samochód, zmienimy koło i dowieziemy paliwo. Zaufało nam już wiele osób, które korzystały z usługi, jaką jest pomoc drogowa Cennik dostępny jest pod numerem telefonu 733-044-500. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Doskonale znamy teren, na którym działamy, dlatego naszym klientom dajemy gwarancję satysfakcji z wykonanego zlecenia.

Jak zachować się na drodze

Przede wszystkim należy zachować spokój, dowiedzieć się w miarę możliwości jak najdokładniej, jaka jest nasza lokalizacja.