PYRZOWICE

Zadzwoń

733 044 500

CAŁODOBOWA, TANIA AUTO POMOC

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy. Dzięki naszemu doświadczeniu, wysokiej klasy sprzętowi oraz – przede wszystkim – profesjonalizmowi pracowników, jesteśmy w stanie wyjątkowo szybko dojechać na miejsce awarii czy wypadku i pomóc naszym klientom w potrzebie. Zapewniamy prędką i skuteczną pomoc w konkurencyjnej, przyjaznej cenie.
Usługi Pomocy Drogowej – Oferujemy holowanie oraz drobne naprawy na terenie miasta Pyrzowice oraz okolic. Jeżeli Twój pojazd uległ awarii na terenie miasta Pyrzowice lub w okolicach Pyrzowic, zgłoś się do nas. Nasi pracownicy szybko zlokalizują uszkodzony pojazd, ustalą koszty związane z transportem oraz wykonają usługę holowania auto-lawetą. Pracujemy 24 godziny na dobę. Jeżeli Twój pojazd uległ awarii lub odmówił posłuszeństwa, zgłoś się do nas, spróbujemy telefonicznie rozwiązać problem, w przypadku niemożliwości uruchomienia pojazdu zaproponujemy holowanie do najbliższego zjazdu lub zaprzyjaźnionego mechanika lub w miejsce wyznaczone przez klienta. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Wykonaliśmy setki usług holowania, mamy doświadczenie z urwanymi kołami, pojazdami, które dachowały, wylądowały w rowach, polach i innych miejscach poza drogą.

Jak zachować się na drodze

Przede wszystkim należy zachować spokój, dowiedzieć się w miarę możliwości jak najdokładniej, jaka jest nasza lokalizacja.