CHORWACJA

Zadzwoń

733 044 500

CAŁODOBOWA, TANIA AUTO POMOC

Nasza firma podejmuje się pomocy drogowej na terenie Chorwacji oraz bliższych i dalszych okolic. Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu usuwania skutków wypadków i kolizji, holowania samochodów dostawczych i osobowych oraz awaryjnego otwierania samochodów. Pomoc drogowa Chorwacja oferuje również usługi wyciągania aut z rowu, błota i śniegu, wyjazdów po samochody za granicę, a także obsługę assistance. Wykonujemy drobne naprawy usterek pojazdów na miejscu, jeśli natomiast awaria jest poważniejsza, odwozimy samochód do naszego warsztatu czynnego 24 godziny na dobę.
Jeśli niezbędna okaże się pomoc drogowa z pewnością spełnimy usługi na najwyższym poziomie. Laweta Chorwacja oferuje usługi z zakresu pomocy drogowej jakie wykonujemy w naszej firmie obejmują one przede wszystkim auto-holowanie, drobne naprawy przeprowadzane na drodze oraz prace związane z rozruchem unieruchomionego pojazdu.Chętnie udzielimy potrzebnego wsparcia na terenie Chorwacji. Zapraszamy do kontaktu.

Jak zachować się na drodze

Przede wszystkim należy zachować spokój, dowiedzieć się w miarę możliwości jak najdokładniej, jaka jest nasza lokalizacja.