AUSTRIA

Zadzwoń

733 044 500

CAŁODOBOWA, TANIA AUTO POMOC

Nasza firma podejmuje się pomocy drogowej na terenie Austrii.Pomoc drogowa Austria od wielu lat świadczymy usługi z zakresu usuwania skutków wypadków i kolizji, holowania samochodów dostawczych i osobowych oraz awaryjnego otwierania samochodów. Oferujemy również usługi wyciągania aut z rowu, błota i śniegu, wyjazdów po samochody za granicę, a także obsługę assistance. Wykonujemy drobne naprawy usterek pojazdów na miejscu, jeśli natomiast awaria jest poważniejsza, odwozimy samochód do naszego warsztatu czynnego 24 godziny na dobę.
Działamy na terenie Austrii. Laweta Austria pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy dużą flotę pojazdów, dzięki czemu możemy dotrzeć do potrzebującego pomocy klienta w rekordowo krótkim czasie, nawet w ciągu kilkunastu minut. Austria lawety zapewniają konkurencyjne, niskie ceny oraz miłą i fachową obsługę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz znakomity sprzęt, co gwarantuje wysokiej klasy, bezpieczny serwis i inne usługi.

Jak zachować się na drodze

Przede wszystkim należy zachować spokój, dowiedzieć się w miarę możliwości jak najdokładniej, jaka jest nasza lokalizacja.